O NAS

Portal Radosnego Istnienia JoyLife powstał z wielkiej pasji do tworzenia tego, co piękne, dobre i wartościowe. Szanujemy ludzkie życie, dlatego przekazujemy wiedzę, która zmienia na lepsze jego jakość  w wielu różnych obszarach.  Pomagamy w pozytywnej zmianie każdemu człowiekowi, który zechce skorzystać z naszych warsztatów, aby mógł żyć pełniej, radośniej i bardziej świadomie. A każde zapisane na nasze warsztaty dziecko traktujemy jak największy skarb w którym widzimy wielki potencjał na przyszłość, gdyż dzisiejsze dzieci to przyszli dorośli, którzy będą decydować o tym, jak nasz świat będzie wyglądać  i jakie w nim będą przeważać wartości. Ogromnie pragniemy, by ta  wizja świata z przyszłości była oparta na wzajemnym szacunku i życzliwości oraz osobistym i zawodowym szczęściu i spełnieniu każdej Jednostki, która odnosi sukcesy i jest w pełni zdrowa emocjonalnie, psychofizycznie i  duchowo. 

O MNIE

Witaj!

Jestem założycielką Portalu Radosnego Istnienia JoyLife.

Pomimo różnych trosk dnia codziennego  zawsze głęboko wierzyłam, że „człowiek urodził się po to, aby się radować”, jak mawiał Blaise Pascal, gdyż to jest naszą prawdziwą naturą. Teraz wiem, że  jeśli  tak nie jest, to znaczy, że zbłądziliśmy gdzieś po drodze tracąc kontakt z naszym prawdziwym JA i  trzeba wykonać odpowiednią pracę wewnętrzną, by do siebie powrócić i tym samym odzyskać utraconą radość i szczęście.

Wiele lat temu stałam się poszukiwaczem Prawdy o tym świecie, o tym kim jest człowiek i w jaki sposób funkcjonuje, jakie zasady rządzą Wszechświatem, czemu przytrafiają się nam określone zdarzenia, co decyduje o tym, jak wygląda nasze życie i czy można coś z tym zrobić by było lepiej. Stale zadawałam i sobie i Bogu tego typu pytania i z czasem znajdowałam odpowiedzi oraz sposoby na lepsze, szczęśliwsze, bardziej świadome i spełnione życie.

Od 20 lat jestem propagatorką zdrowego stylu życia zgodnego z prawami natury oraz pasjonatką psychologii i szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Zdobywana stopniowo wiedza w połączeniu z intensywną pracą nad sobą odmieniła moje życie. Człowiek to ciało, umysł, emocje i dusza, które są ze sobą ściśle związane i każdy z tych elementów wpływa na trzy pozostałe. Konsekwentna, wytrwała praca nad nimi wszystkimi może zdziałać cuda i dokonać trwałych, pozytywnych zmian.  Ważne jest także połączenie z własnym sercem,  w którym znajdują się tak naprawdę odpowiedzi na wszystkie pytania i wskazówki do pełnego psychicznego, emocjonalnego , fizycznego, duchowego, a nawet finansowego uzdrowienia.

Każda zmiana wymaga sporo wysiłku, ale korzyści z niej płynące wszystko wynagradzają. Uważam, że praca nad sobą i rozwój to jedna z najbardziej fascynujących dróg jakimi można podążać, a do odkrycia jest znacznie więcej niż nam się na początku wydaje…    

Kiedyś byłam nauczycielką z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi  i młodzieżą, a kolejny, najdłuższy okres mojej kariery zawodowej był związany z pracą w korporacjach polskich i międzynarodowych na stanowiskach managerskich i kierowniczych. W momencie gdy zostałam dyrektorem,  dość szybko poczułam, że zrealizowałam już mój ambitny plan który sobie kiedyś wyznaczyłam i nadeszła wreszcie pora na coś zupełnie  nowego, co będąc moją największą pasją od dawna tkwiło głęboko w moim sercu i nie pozwalało o sobie zapomnieć. Zrezygnowałam z pracy w firmach i przeprowadziłam się z Warszawy do Trójmiasta. Przyszedł czas na podsumowanie i  połączenie całej zdobytej praktycznej wiedzy z tych pięciu, jakże bardzo mi bliskich dziedzin: psychologii, rozwoju osobistego i duchowego, zdrowia, pedagogiki i biznesu, wraz z chęcią dzielenia się z innymi tym doświadczeniem.  I tak zrodził się pomysł na JoyLife – Portal Radosnego Istnienia . Zapragnęłam przekazywać innym wiedzę, która pomogła mnie samej przetrwać najgorsze kryzysy, po czym radośnie i odważnie iść przez życie odnosząc sukcesy i spełniając marzenia. 

Prowadzę warsztaty rozwoju osobistego dla dzieci , młodzieży i dorosłych na podstawie programu własnego autorstwa, który jest  efektem wielu lat pracy, praktyki i doświadczenia. Na warsztatach dzielę się nie tylko moimi odkryciami i wyciągniętymi wnioskami, ale też konkretną fachową wiedzą popartą najnowszymi badaniami naukowymi jak i elementami z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego.

Początkowo planowałam prowadzić wyłącznie warsztaty dla dorosłych. Jednak zdając sobie sprawę z tego, że największe problemy jakie przeżywa człowiek dorosły  związane są z nieuzdrowionym okresem dzieciństwa, pomyślałam, że warto wspomagać również dzieci w harmonijnym rozwoju, by ich dzieciństwo mogło nabrać  blasku i entuzjazmu i  by potem, jako dorosłe już osoby, miały lepszy start w życiu.  I tak powstał również program warsztatów dla najmłodszych, którego przygotowywanie sprawiło mi wiele satysfakcji i dobrej, twórczej zabawy.

Serdecznie zapraszam 

Magdalena Krzemińska