O NAS

Portal Radosnego Istnienia JoyLife powstał z wielkiej pasji do tworzenia tego, co piękne, dobre i wartościowe. Szanujemy ludzkie życie, dlatego na warsztatach rozwoju osobistego przekazujemy wiedzę, która zmienia na lepsze jego jakość  w wielu różnych obszarach.  Pomagamy w pozytywnej zmianie każdemu człowiekowi, który zechce skorzystać z naszych warsztatów, aby mógł żyć pełniej, radośniej i bardziej świadomie. A każde zapisane na nasze warsztaty dziecko traktujemy jak największy skarb w którym widzimy wielki potencjał na przyszłość, gdyż dzisiejsze dzieci to przyszli dorośli, którzy będą decydować o tym, jak nasz świat będzie wyglądać  i jakie w nim będą przeważać wartości. Ogromnie pragniemy, by ta  wizja świata z przyszłości była oparta na wzajemnym szacunku i życzliwości oraz osobistym i zawodowym szczęściu i spełnieniu każdej Jednostki, która odnosi sukcesy i jest w pełni zdrowa emocjonalnie, psychofizycznie i  duchowo. Pragniemy mieć w tym swój mały wkład.

Ponieważ przywiązujemy tak dużą wagę do radości, oferujemy również takie zajęcia, które obok wiedzy dostarczają też świetną zabawę zapewniając miłe i przyjemne spędzenie czasu oraz odkrywanie własnych pasji.

 

O MNIE

Witaj!

Jestem założycielką Portalu Radosnego Istnienia JoyLife.

Pomimo różnych trosk dnia codziennego  zawsze głęboko wierzyłam, że „człowiek urodził się po to, aby się radować”, jak mawiał Blaise Pascal, gdyż to jest naszą prawdziwą naturą. Teraz wiem, że  jeśli  tak nie jest, to znaczy, że zbłądziliśmy gdzieś po drodze tracąc kontakt z naszym prawdziwym JA i  trzeba wykonać odpowiednią pracę wewnętrzną, by do siebie powrócić i tym samym odzyskać prawdziwą radość i szczęście.

Wiele lat temu stałam się poszukiwaczem Prawdy o tym świecie, o tym kim jest człowiek i w jaki sposób funkcjonuje, jakie zasady rządzą Wszechświatem, czemu przytrafiają się nam określone zdarzenia, co decyduje o tym, jak wygląda nasze życie i czy można coś z tym zrobić by było lepiej. Stale zadawałam i sobie i Bogu tego typu pytania. Kto szuka, ten zawsze znajduje, dlatego z czasem otrzymywałam odpowiedzi oraz sposoby na lepsze, szczęśliwsze, bardziej świadome i spełnione życie.

Moje poszukiwania ukierunkowały mnie i sprawiły, że stałam się pasjonatką psychologii i szeroko rozumianego rozwoju osobistego oraz propagatorką zdrowego stylu życia zgodnego z prawami natury. Trwa to już 20 lat, wiąż z niesłabnącym zaangażowaniem. Zdobywana stopniowo wiedza w połączeniu z intensywną pracą nad sobą odmieniła moje życie. Człowiek to ciało, umysł, emocje i dusza, które są ze sobą ściśle związane i każdy z tych elementów wpływa na trzy pozostałe. Konsekwentna, wytrwała praca nad nimi wszystkimi może zdziałać cuda i dokonać trwałych, pozytywnych zmian.  Ważne jest także połączenie z własnym sercem,  w którym znajdują się tak naprawdę odpowiedzi na wszystkie pytania i wskazówki do pełnego psychicznego, emocjonalnego , fizycznego, duchowego, a nawet finansowego uzdrowienia. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że tak wspaniała, poparta nawet badaniami naukowymi wiedza w ogóle istnieje, a jej zastosowanie potrafi wprowadzić milowe zmiany praktycznie w każdym obszarze życia.

Każda zmiana wymaga sporo wysiłku, ale korzyści z niej płynące wszystko wynagradzają. Uważam, że praca nad sobą i rozwój to jedna z najbardziej fascynujących dróg jakimi można podążać, a do odkrycia jest znacznie więcej niż nam się na początku wydaje…    

Swoją karierę zawodową zaczynałam jako nauczyciel oraz szkoleniowiec  Przeprowadziłam ponad 25 tysięcy godzin szkoleń, kursów, warsztatów i wykładów dla słuchaczy w każdym wieku, więc mam duże doświadczenie zarówno w pracy z osobami dorosłymi, jak również z dziećmi i młodzieżą. Kolejny, dość długi okres mojej kariery zawodowej był związany z pracą w korporacjach polskich i międzynarodowych na stanowiskach managerskich i kierowniczych. W momencie gdy zostałam dyrektorem,  dość szybko poczułam, że zrealizowałam już mój ambitny plan, który sobie kiedyś wyznaczyłam i nadeszła wreszcie pora na coś zupełnie  nowego, co będąc moją największą pasją od dawna tkwiło głęboko w moim sercu i nie pozwalało o sobie zapomnieć. Przyszedł czas na podsumowanie i  połączenie całej zdobytej praktycznej wiedzy z tych pięciu, jakże bardzo mi bliskich dziedzin: psychologii, rozwoju osobistego, zdrowia, pedagogiki i biznesu wraz z chęcią dzielenia się z innymi tym doświadczeniem.  I tak zrodził się pomysł na JoyLife – Portal Radosnego Istnienia . Zapragnęłam przekazywać innym wiedzę, która pomogła mnie samej przetrwać najgorsze kryzysy, po czym radośnie i odważnie iść przez życie odnosząc sukcesy i spełniając marzenia. 

Prowadzę różnorodne kursy i zajęcia, ale na szczególną uwagę zasługują warsztaty rozwoju osobistego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na podstawie programu własnego autorstwa, który jest  efektem wielu lat pracy – ciągłego  dokształcania się w tej dziedzinie, praktyki i doświadczenia. Na warsztatach dzielę się nie tylko moimi odkryciami i wyciągniętymi wnioskami, ale też konkretną fachową wiedzą naukową, jak i elementami z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego. Wiedzę tę zdobywałam z wielką pasją przez ostatnich 20 lat i śmiało mogę stwierdzić, że to właśnie jej praktycznemu zastosowaniu zawdzięczam wszystkie moje sukcesy zawodowe, jak i prywatne oraz to, kim jestem. Bez świadomie zaplanowanego rozwoju byłabym dziś zupełnie innym człowiekiem. 

Początkowo zamierzałam prowadzić warsztaty rozwoju osobistego wyłącznie dla dorosłych. Jednak zdając sobie sprawę z tego, że największe problemy jakie przeżywa człowiek dorosły  związane są z jakimś nieuzdrowionym obszarem dzieciństwa, pomyślałam, że warto wspomagać również dzieci w harmonijnym rozwoju, by ich dzieciństwo mogło nabrać  blasku i entuzjazmu, by miały zdrowe poczucie własnej wartości, wierzyły w swoje możliwości, znały zagadnienia jakże ważnej inteligencji emocjonalnej czy przedsiębiorczości,  by potem, jako dorosłe już osoby, miały lepszy start w życiu. Gdy jako dorosła już osoba zdobywałam wiedzę z szeroko pojętego rozwoju osobistego obserwując zarazem jak cudownie zmienia się dzięki temu moje życie, żałowałam wtedy bardzo, że nikt mi tej wiedzy nie przekazał wcześniej, gdy byłam jeszcze dzieckiem albo nastolatką. Wówczas nie straciłabym tak wielu lat na poszukiwania, lecz znacznie wcześniej mogłabym rozwiązać problemy na jakie natrafiałam, by w pełni cieszyć się życiem. W szkole uczono mnie tak wielu rzeczy, których do tej pory nawet w połowie nie miałam okazji wykorzystać, natomiast nikt mnie niestety nie uczył “instrukcji obsługi człowieka” i tego, jak być szczęśliwym. Sama dzięki własnej dociekliwości musiałam do tego dojść dopiero w życiu dorosłym. A uważam, że to powinien być najważniejszy przedmiot w szkole. Tego typu przemyślenia spowodowały, że stworzyłam również program warsztatów rozwoju osobistego dla najmłodszych, którego przygotowywanie sprawiło mi wiele satysfakcji i dobrej, twórczej zabawy.

Serdecznie zapraszam 

Magdalena Krzemińska