PÓŁKOLONIE ZIMOWE NA KOLOROWO, ZDROWO I SPORTOWO DLA DZIECI W WIEKU 7-12 LAT W CENTRUM GDYNI W OKRESIE FERII

Wielu rodziców oraz dzieci, które uczestniczyły w półkoloniach letnich stwierdziło, że to były najlepsze zajęcia w jakich dotąd brali udział 🙂 Tym bardziej jest mi miło poinformować, że odbędą się również półkolonie zimowe w okresie ferii 2020 r. Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na półkolonie z podziałem na dwa turnusy: od 13-17 stycznia 2020 i od 20-24 stycznia 2020. Półkolonie organizowane są w Portalu Radosnego Istnienia JoyLife przy ul. Zygmunta Augusta 6/81 w centrum Gdyni, 130 m. od CH Batory. Informacja dla dzieci, które uczestniczyły w półkoloniach letnich: program półkolonii zimowych będzie inny. W ramach niektórych stałych punktów będziemy robić zupełnie nowe rzeczy.

Bardzo urozmaicony program będzie obejmował m.in. następujące zajęcia:

1. warsztaty rozwoju osobistego, trening koncentracji

2. warsztaty kreatywne

3. manualne – plastyczne i z serii “zrób to sam”

4. ruchowe – taniec “Just Dance”

5. warsztaty kulinarne – samodzielne przyrządzanie przez dzieci zdrowych słodyczy bez cukru na naturalnych składnikach, rozwijanie świadomości w temacie zdrowego odżywiania

6. gry i zabawy, konkursy

7. omawianie bajek i opowiadań terapeutycznych, które mają bardzo pozytywny wpływ na rozwój dzieci.

8. wartościowe seanse filmowe

9. spacery nad morzem

Zajęcia będą prowadzone /nadzorowane przez osoby z wykształceniem pedagogicznym, które mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Cena: 600 zł za turnus (pon. – pt), w cenie obiady i zdrowe przekąski, woda, sok owocowy/warzywny bez cukru, materiały i pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji programu oraz ubezpieczenie.

Zajęcia będą się odbywały w godzinach 8:00-16:00 (za dodatkową niewielką opłatą będzie można przyprowadzić dziecko nieco wcześniej i/lub odebrać nieco później).

Dodatkowe informacje: tel. 795 470 088