RELAKSACYJNY KONCERT MIS TYBETAŃSKICH I ŚPIEWU INTUICYJNEGO MAGDALENY PFEIFERO KONCERCIE:
Koncert mis tybetańskich i śpiewu to jedna z najprzyjemniejszych medytacji relaksacyjnych, która pozostawia nas w energetycznym odświeżeniu, prowadzi do uzdrowienia emocji, ciała, znakomicie redukuje stres. Pozwól dźwiękom działać, a Twoje ciało i umysł odwdzięczą się Tobie niezwykłym odprężeniem, oczyszczeniem, poczuciem lekkości, wrażeniem, że wszystko jest łatwiejsze. W trakcie koncertu możesz doznawać przeróżnych odczuć – otulenia, poczucia bezpieczeństwa, połączenia, jedności ze wszystkimi istotami, z Wszechświatem.

Niektórzy po koncercie widzą świat wyraźniej, a nawet bardziej kolorowym. To zasługa procesów zachodzących w naszym mózgu podczas dźwiękowej terapii – w głębokim relaksie, któremu nasz mózg nie jest w stanie się oprzeć w trakcie koncertu i zwalnia swoje działanie z poziomu beta (poziom świadomości i codziennego funkcjonowania) do poziomu alfa (granica jawy i snu – tu najlepiej jest stosować afirmacje), a nawet theta (poziom głębokiego snu) – zachodzą wtedy procesy oczyszczania i samouzdrawiania, procesy regeneracyjne i wzmacniające.
Niezwykle delikatny dźwięk mis otula i wycisza – dzięki temu mogą w ciele zachodzić procesy uzdrawiania. Głos ludzki w śpiewie intuicyjnym z serca jest natomiast jednym z najpotężniejszych instrumentów uzdrawiających. Dźwięki mocniejsze są energetyczną miotłą. Kojące dźwięki, jakby kołysanek mogą przywodzić na myśl dzieciństwo, czas beztroskiego i bezpiecznego utulenia w ramionach kochającej osoby.
Przyjdź i doświadcz tego!

KIEDY: 17 stycznia, o godz. 19:00

GDZIE:
JoyLife
ul. Zygmunta Augusta 6/81
Gdynia – centrum – spokojna ulica równoległa do Władysława IV i Abrahama/Świetojańskiej, koło Poczty Głównej.

INWESTYCJA: 50zł

BILETY, ZAPISY I INFORMACJE:
Magdalena Pfeifer, TEL. 516 401 651 – kontakt najchętniej przez sms.
Bilety kupisz na tej stronie: https://www.magdalenapfeiferarts.com/produkt/bilet-na-koncert-mis-i-gongow/

lub zwyczajnie wpłać odpowiednią kwotę na poniższe konto i prześlij potwierdzenie
MagdalenaPfeifer Arts
PL25 1090 1102 0000 0001 3508 2920

Możesz też dokonać wpłaty bezpośrednio w JoyLife w ośrodku, lub poprzez kontakt na stronie https://joylife.pl/

UWAGA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Jeśli zdecydujesz się na wzięcie udziału w koncercie, prosimy o dokonanie wpłaty, abyśmy wiedziały ile osób jest zdecydowanych – zwyczajnie z szacunku dla nas wszystkich – i organizatorów i innych uczestników. Jeśli nie zbierze się odpowiednia grupa – koncert niestety nie bedzie mógł się odbyć.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:
Koncert zaczynamy o godz. 19:00. – przyjdź kilka minut wcześniej, aby zająć miejsce i umieścić się wygodnie.

Najlepiej (nie obowiązkowo) jest wysłuchać koncertu na LEŻĄCO – weź ze sobą koc lub matę do leżenia, może coś do przykrycia, opaskę lub chustkę na oczy. Łatwiej się skoncentrować na dźwiękach i na sobie, kiedy nas światło nie rozprasza. Jeśli lubisz, czy potrzebujesz – weź poduszkę. Po prostu zadbaj o swój komfort – toteż przyjdź w wygodnym, nie krępującym ciała ubraniu.
Czas trwania – około 1,5 godz.

PROWADZĄCA: Magdalena Pfeifer
Śpiewaczka, gongmasterka i terapeutka dźwiękiem z długoletnim doświadczeniem. Chętnie promuje śpiew jako terapię. Malarka – maluje mandale, artystyczne mandale astrologiczne, anioły, tworzy rękodzieło. Interesuje się szeroko rozumianą duchowością, jej wielką pasją są astrologia i symbolika.
Lubi pracę z ludźmi i cieszy się, widząc jak pięknie dźwięk, kolor, uśmiech i życzliwość wpływają na nich.
Jej motto artystyczne brzmi: sztuka z miłości – sztuka dla Ciebie.
więcej informacji i sklep – www.magdalenapfeiferarts.com

CO MNIE WYRÓŻNIA?
Pracuję z dźwiękiem odkąd pamiętam. Dźwięk i jego oddziaływanie na człowieka fascynuje mnie, eksperymentuję z różnymi instrumentami i przede wszystkim z głosem, który jest wyjątkowym instrumentem posiadającym świadomość i terapeutyczne właściwości.
Niemal zawsze śpiewam na swoich koncertach pieśni intuicyjne – mają bardzo głębokie oddziaływanie terapeutyczne na słuchaczy. Jestem wykształconą śpiewaczką, otwartą na różne eksperymenty muzyczne. Szkoliłam się u Olgi Szwajgier, Shirley Rodin, Roberta Nakonecznego, Marii Gasik.

Mam duże doświadczenie pracy z dźwiękami mis i gongów, umiem pracować z Energią (również z bioenergią), cechuje mnie ogromna intuicja.
Jestem ciekawa ludzi, ciekawa świata, nieustająco się szkolę w rożnych dziedzinach – symbolice, astrologii, psychotronice, muzyce, malarstwie.
Chętnie łączę dźwięki mis, gongów i głosu z brzmieniami innych instrumentów i elektroniką, by tworzyć eklektyczną muzykę ambientową.

Wszystko po to, by się pięknie żyło.

Więcej informacji i sklep – www.magdalenapfeiferarts.com a na FB Magdalena Pfeifer Arts

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania koncertu bez podania przyczyn.

Przy okazji koncertu będą Państwo mogli kupić płytę relaksacyjną “Gong Lullyby” – cana 25 zł, do nabycia również tutaj:

https://www.magdalenapfeiferarts.com/kategoria-produktu/plyty-relaksacyjne/

https://www.magdalenapfeiferarts.com/kategoria-produktu/plyty-relaksacyjne/