WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO DLA DOROSŁYCH

Warsztaty już się odbyły. Jeżeli chcesz wziąć udział w kolejnej edycji – prosimy o informację telefoniczną: 795 470 088 lub wiadomość e-mail: biuro@joylife.pl

"JAK BUDOWAĆ WŁASNE SZCZĘŚCIE"

Pełne praktycznych ćwiczeń warsztaty na których krok po kroku będziesz budować własne szczęście poprzez pracę z ciałem, umysłem, duszą, sercem i emocjami. Zdobędziesz wartościową, podnoszącą świadomość wiedzę i przydatne narzędzia dzięki którym pozytywnie odmienisz swoje życie, a Twoja zmiana prawdziwie Cię zaskoczy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT WARSZTATÓW:

Czy zastanawiasz się czasem nad swoim życiem? Czy jest ono wystarczająco dobre? Czy chciałbyś w nim  coś zmienić?

Czy jest Ci dobrze z samym sobą? Czy jesteś szczęśliwy? Czy odczuwasz prawdziwą, wewnętrzną radość?

 

Każdy człowiek jest zupełnie inny, ale łączy nas jedno wspólne marzenie: aby wieść  radosne, szczęśliwe, obfite w sukcesy życie. Ale jak się okazuje, nie jest to wcale takie proste.  Bo nawet jeśli uda się komuś osiągnąć tzw. „sukces”, to często gubi się gdzieś po drodze wewnętrzna radość  i sens istnienia. Ktoś inny z kolei potrafi cieszyć się życiem, ale wiecznie boryka się z problemami finansowymi albo zdrowotnymi, które mu w tym przeszkadzają.

Czy możliwe jest zatem, aby zmienić swoje życie i odnaleźć utracone szczęście? Nawet badania naukowe udowadniają, że tak! Temu służą nasze warsztaty.

Zaobserwuj małe dziecko, jak bardzo jest beztroskie, szczęśliwe i radosne, bez żadnych kompleksów i zahamowań. Nawet jeśli coś je zdenerwuje lub zasmuci, to po chwili znów jest pełne entuzjazmu i ciekawe świata. Ty też byłeś kiedyś takim dzieckiem. Jak myślisz, co się stało z Twoją radością i z Twoim szczęściem? Myślisz, że jest ono zarezerwowane wyłącznie dla dzieci, a potem w sposób naturalny wygasa? Absolutnie nie! Szczęście jest dla każdego, bez względu na wiek. Wymaga od Ciebie jedynie podjęcia świadomej decyzji i deklaracji: Tak, chcę być szczęśliwy!!! Bo szczęście to wybór. Gdy już dokonasz takiego wyboru, musisz zdobyć odpowiednią wiedzę jak stać się szczęśliwym człowiekiem, a potem zastosować ją w praktyczny sposób, pracując nad sobą wytrwale dzień po dniu. Zostało zrobionych mnóstwo badań, które są dowodem na to, że optymizmu można się nauczyć, a szczęście i radość są osiągalne. Można również odmienić własny los i zacząć przyciągać do siebie to wszystko o czym zawsze marzyłeś. My Ci pokażemy jak to zrobić. A Ty zobaczysz, jak przyjemnie jest znów poczuć się dobrze.

Jeżeli Twoje życie to jedno wielkie pasmo porażek i nic Ci  w nim nie wychodzi, a Ty czujesz się nieszczęśliwy i  niespełniony, to  jest to kurs jak najbardziej dla Ciebie. Dowiesz się jak to zmienić i jakie błędy do tej pory popełniałeś.

Jeżeli natomiast wiedziesz życie o jakim marzyłeś, całkiem nieźle Ci się układa i udało Ci się spełnić wszystkie swoje marzenia, a mimo to czujesz jakiś wewnętrzny niedosyt i pustkę, to również jest to kurs dla Ciebie. Dowiesz się jak tę pustkę zapełnić i przemienić w radość. Szczęście to stan wewnętrzny, a my Ci pokażemy jak się je osiąga.

Czy wiesz, że urodziłeś się po to, żeby się cieszyć życiem, rozwijać, realizować swoje marzenia i być szczęśliwym pomimo tych wszystkich trosk, które zdarzają się u każdego w różnych momentach życia.

Jeśli do tej pory Ci to nie wyszło, to znaczy tylko tyle, że nie miałeś dotychczas odpowiedniej wiedzy jak to zrobić i masz w umyśle stare wzorce, programy i blokady, które uniemożliwiają Ci osiągnięcie szczęścia. Zawsze jednak możesz to zmienić.

Nasz mózg funkcjonuje w określony sposób i jest możliwe, by nauczyć go odczuwania szczęścia.

Portal Radosnego Istnienia JoyLife zaprasza Cię na skuteczne warsztaty, które odmieniły już życie tych, którzy zastosowali w praktyce przedstawiony na zajęciach  program.

Unikalna i wartościowa wiedza, którą poznasz, będzie niezwykle przydatna.

Proponowane przez nas warsztaty to przede wszystkim zrobienie czegoś dobrego dla siebie  – to spotkanie z samym sobą i zajrzenie w głąb siebie, wzięcie własnego życia we własne ręce i zaopiekowanie się nim.

Wyobraź sobie szklankę zapełnioną do połowy brudną wodą. Gdy zaczniemy wlewać do niej czystą wodę, woda w szklance wciąż będzie zabrudzona i mętna.  A zatem najrozsądniej jest najpierw wylać ze szklanki brudną wodę, zanim zaczniemy napełniać ją czystą. To wyjaśnia dlaczego na początku będziemy zajmować się rzeczami najtrudniejszymi, by najpierw oczyścić  umysł, duszę, ciało i serce z tego wszystkiego co boli i uwiera. Będzie to próba odkrycia prawdy o sobie, uporania się z przeszłością, uzdrawianie zablokowanych w ciele emocji takich jak lęk, złość, smutek,  poczucie winy, wstyd, samokrytyka, a także uwalnianie wszelkich blokad, negatywnych kodów oraz niszczących programów i schematów.  Poznając  zasady rządzące Wszechświatem, zrozumiesz dlaczego spotykały Cię dotąd określone zdarzenia. Nie musisz jednak w żaden sposób obnażać się przed grupą ze swoich przeżyć, jeśli tego nie chcesz. Każde zajęcia składają się z wykładu podwyższającego świadomość oraz serii ćwiczeń, które mają na celu przełożenie teorii w praktykę i wprowadzenie oczekiwanych zmian. Ale to Ty sam dokonujesz tych zmian. Warsztaty mają na celu pokierowanie Tobą w taki sposób, byś po zajęciach we własnym zaciszu domowym mógł dokończyć w ramach „pracy domowej” różne omawiane procesy, które zadziałają jak skuteczna autoterapia. 

Potem będzie już tylko coraz lepiej,  bo będziemy pracować nad rozbudzaniem radości i wszechuzdrawiającego stanu miłości, pokochaniem siebie, poczuciem własnej wartości, połączeniem z własnym sercem, rozbudzaniem intuicji,  doskonaleniem siebie by stać się tym, kim chcesz. Zadbamy też o wypracowanie harmonii w codziennym życiu dzięki czemu przekonasz się jak bardzo wprowadzanie pozytywnych energetycznie wibracji w sobie i swoim otoczeniu zacznie wpływać  na to co Ci się w życiu przytrafia. Pojawiają się wtedy różne niespodzianki i  cudowne „zbiegi okoliczności”, które tak naprawdę są jedynie odpowiedzią na zachodzącą w Tobie zmianę.   Dowiesz się też m.in. jak uzdrowić relacje i finanse.  Poznasz sposoby szybkiej zmiany nastroju i różne techniki pracy z umysłem, myślami, emocjami, podświadomością i nadświadomością, które pozwolą poczuć Ci się lepiej. Pomożemy Ci w kontrolowaniu stanu umysłu i pielęgnowaniu pozytywnych uczuć. Dowiesz się  jak nawiązać kontakt z własną duszą by iść w życiu najlepszą, wybraną przez nią drogą, stać się bardziej twórczym, odkryć uśpione w sobie pasje, talenty i zacząć żyć w zgodzie ze sobą. Dowiesz się także jak zmieniać nawyki, przekonania, jak wyznaczać cele, umieć się motywować  i spełniać marzenia. Będzie też trochę technik relaksacyjnych i medytacji dzięki którym poczujesz wewnętrzny spokój. To wszystko będzie uzupełnione wiedzą pomagającą Ci też zadbać o zdrowie ciała. Jednym słowem będzie to kompletna wiedza niezbędna do  zbudowania szczęśliwego, spełnionego, radosnego  życia w oparciu o pracę z własnym ciałem, umysłem, emocjami, duszą i sercem.

Umysł działa jak komputer, więc możesz go po prostu przeprogramować tak, by zaczął Ci służyć, a nie szkodzić. Ciało podąża za umysłem, więc zmieniając myślenie, zaczyna zmieniać się też Twoje ciało. Odzyskujesz zdrowie i witalność . Serce,  to z kolei centrum zarządzania w którym jest największa moc do zmiany. Warto też zadbać o zdrową duszę. Więcej na te i inne tematy dowiesz się na zajęciach. Jednym słowem – dowiesz co zrobić, by Twoje życie stało się szczęśliwe i radosne.

Inwestycja w siebie samego jest bezcenna, a Twoja zmiana po kilku miesiącach pracy nad sobą prawdziwie Cię zaskoczy. Na zajęciach zdobędziesz wspaniałą wiedzę i poznasz narzędzia dzięki którym cudownie odmienisz swoje życie. Przekonasz się, że jest to możliwe.

Aby zapisać się na kolejną edycję warsztatów, wybierz jedną z dwóch opcji:
 
1. Zapisz się telefonicznie : +48 795 470 088 
2. Wyślij e-mail na adres: biuro@joylife.pl podając imię i nazwisko oraz numer telefonu.